InštruktorMichal Laurinc
DruhOn-Line Kurz
Študent Zapísaný1
Certifikát80% test
CenaPripravujeme
Kúpiť

Najnovšie kurzy

Recepcia v hoteli.

Ako recepčný v hoteli máte neoceniteľný vplyv na skúsenosť, ktorú majú hostia počas ich pobytu. Vaše správanie, komunikácia a schopnosť riešiť ich požiadavky môžu výrazne ovplyvniť ich dojem. A zároveň rozhodnutie, či sa vrátia späť do hotela v budúcnosti. Vaša úloha nie je len zabezpečiť, aby sa hostia ubytovali a odu-bytovávali. Ale je aj na vás vytvoriť priateľské a pohostinné prostredie, ktoré zanechá dlhodobý dojem.

V tomto online kurze príchod a odchod hosťa z hotela sa budeme venovať významu zákazníckeho servisu. A zároveň správnym postupom pri registrácii hostí do hotela. Komunikácia s hosťami nie je len o informovaní ich o izbe a zariadeniach, ale aj o počúvaní ich potrieb. A snaha poskytnúť im najlepšiu možnú skúsenosť. Dôležité je tiež venovať pozornosť detailom a byť schopný riešiť neočakávané situácie s profesionalitou a láskavosťou.

Jedným z kľúčových cieľov tohto online kurzu je zdôrazniť význam každého jedného interakcie s hosťom. Od prvých momentov, keď vstúpia do hotela, až po ich odchod. Každý kontakt má potenciál ovplyvniť ich názor na hotel a zanechať stopu v ich pamäti. Preto je dôležité mať porozumenie pre rôzne typy hostí a vedieť prispôsobiť svoj prístup podľa ich individuálnych potrieb.

Príchod a odchod hosťa z hotela je online kurz, ktorý je vhodný nielen pre začiatočníkov, ale aj pre profesionálov, ktorí chcú obnoviť svoje znalosti. Preskúmame najlepšie prístupy v oblasti zákazníckeho servisu a spôsoby ich aplikácie vo vašej práci na recepcii. Budeme sa venovať aj otázkam, ako efektívne riešiť sťažnosti, vytvárať pozitívne prvotné dojmy a udržiavať konzistentnú úroveň služieb pre všetkých hostí.

Lekcia 1Úvod
Lekcia 2Dôležitosť check in a check out
Lekcia 3Príprava na príchod hosťa
Lekcia 4Typy VIP hostí a prekvapenia
Lekcia 5Vítanie hostí
Lekcia 6Príchod hosťa do hotela
Lekcia 7Prideľovanie izieb a vydávanie kľúčov
Lekcia 8Riešenie problémov pri registrácii
Lekcia 9Odchod hosťa z hotela
Lekcia 10Záver
Záverečný test