+421 918 247 091
info@edu-management.sk

Mojím cieľom je poskytnúť vám čo najlepšiu podporu a riešiť vaše potreby čo najefektívnejšie. Ďakujem vám za kontaktovanie a teším sa na to, ako vám môžem pomôcť dosiahnuť vaše ciele.


Telefón

+421 918 247 091


Adresa

Kapitulská 21, 974 01 Banská Bystrica


E-mail

info@edu-management.sk
gdpr@edu-management.sk

Som rád, že máte záujem o kontaktovanie. Vaše otázky, pripomienky alebo spätná väzba je pre mňa veľmi dôležitá.

Lenka Kováčiková
Lenka Kováčiková
2024-04-26
Chválim spracovanie kurzov veľmi dobre vysvetlené 🙂 Keďže moja budúca práca bude na recepcii veľmi mi kurzy pomohli sa trošku zorientovať 🙂 odporúčam
Ladislav Koníček
Ladislav Koníček
2024-04-26
Kurz "Príchod a odchod hosťa z hotela" je ako cesta do sveta pohostinnosti. Učí nás, ako sa starať o hostí, aby sa cítili ako doma. Hovorí o dôležitosti každej jednej interakcie s hosťom a ako môže táto skúsenosť ovplyvniť ich pobyt. Je to skvelý zdroj pre všetkých, či už ste noví v oblasti alebo skúsení profesionáli, ktorí chcú zdokonaliť svoje schopnosti. Naučili sme sa čo sme doteraz ani netušili. Odporúčam.
Pavla
Pavla
2024-04-26
Od chvíle, čo sme sa zúčastnili kurzu "Základy úspešnej hotelovej recepcie", sme sa v našom hoteli cítili ako noví ľudia. Kurz pomohol minimalizovať situácie s nadmernými rezerváciami a zvýšil predajné schopnosti. Tento kurz výrazne prispel k zlepšeniu skúseností hostí a efektívnemu fungovaniu hotelu.Ďakujeme a odporúčame.
Bejkaa
Bejkaa
2024-04-25
Stránku určite odporúčam. Ponúka kvalitne a prehľadne spracované online kurzy, v mojom prípade zamerané na prácu na recepcii. Keď bude viac kurzov, určite sa ešte vrátim.
Lenka Zaslavova
Lenka Zaslavova
2024-04-25
Veľmi pekne spracované online kurzy. Keď ich bude viac určite sa vrátim.