O nás Edumanagement

Čo je to Edu-management?

Edu Managment je online vzdelávacia platforma, ktorá poskytuje kurzy a lekcie v oblasti manažmentu, hotelierstva, biznisu, servisu a služieb. Táto platforma slúži na vzdelávanie a zlepšenie schopností, organizácie a kvality vašich zamestnancov a podnikov. 

Našim cieľom je skvalitniť služby a zlepšiť zážitok samotným zamestnancom, majiteľom, no predovšetkým koncovým zákazníkom. Veríme, že spolu dokážeme zdvihnúť úroveň služieb na Slovensku a navzájom si doprajeme pohostinnosť a služby najvyššej akosti.

 

Kto sme

Za projektom Edu Managment stojí profesionálny poradca z oblasti hotelierstva a gastronómie, Michal Laurinc. Jeho cesta sa začala v Anglicku na pozícií čašníka v renomovanom hoteli na ostrove Tresco, Island-hotel, ktorý bol označený v roku 2002 Kráľom Charlesom III, ako najlepší hotel v Anglicku. Postupne sa prepracoval až na pozície F&B manažéra, Operations manažéra a Generálneho riaditeľa rôznych hotelov. 

Nakoniec pracoval v hotelierstve a gastronómií viac ako 20 rokov, pričom nabral nesmierne množstvo skúseností, vyšperkoval svoje schopnosti a mal tú česť obsluhovať rôznych VIP hostí vrátane Angeliny Jolie, Brada Pitta a iných. Následne sa vrátil na Slovensko, kde vybudoval spoločnosť Hotel Managment, ktorá pomáha zlepšovať služby miestnym hotelom a reštauráciam. 

Svoje skúsenosti odovzdáva ďalej a pomáha zvyšovať kvalitu slovenských podnikov.

Viac informácii, môžete nájsť tu.

Naši partneri

Čo tu môžete nájsť

Nájdete u nás online lekcie a kurzy, prostredníctvom ktorých vám naši profesionáli z oboru odovzdajú rokmi nazbierané skúsenosti. Všetky vzdelávacie kurzy nájdete prehľadne rozdelené na našej webstránke a môžete si ich kedykoľvek objednať. 

Všetky kurzy sú online a zameriavajú sa na tipy, rady, skúsenosti, školenia a tréningy v oblasti manažmentu, budovaniu biznisu, hotelových služieb a servisu.

Tešíme sa na spoluprácu

Veríme, že vám naše skúsenosti pomôžu. Ak by ste mali akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať.